רהיטי יוקרה

בתהליך עיצוב הבית, נראה כי הפריטים הדומיננטיים יותר – הם הרהיטים. לכן, נראה כי אנשים רבים משקיעים לא מעט מזמנם על מנת לבחור רהיטי יוקרה כאלה שישדרו שיק ויוקרה לחלל הבית. אך כיום, לא כל פריט יוקרתי ברהיטי הבית חייב לעלות כסף רב על מנת להיראות יוקרתי ומרשים, שהרי יוקרה לא נמדדת בכסף, אלה במראה של הרהיט, בצבעו ובגימור המרשים שלו. כיום, ניתן להגיע למראה מושלם ויוקרתי של חלל הבית גם אם מדובר על רהיטים שנקנו בשווקים שונים ובמחירים שהם לא יקרים במיוחד.

רהיטי יוקרה מעוצביםרהיטי יוקרה בנראות מיליון דולר במחיר שפוי לכל כיס

לעיתים ניתן דווקא לבחור בפריטים יוקרתיים כמו – מזנונים, פינות אוכל, חדרי שינה, ספריות קודש מעוצבות ועוד מגוון רב של רהיטים שיכולים להיות יחסית זולים, עקב השימוש בחומרים זולים יחסית  בבנייתם ולהראות יוקרתיים ביותר בעלי שיק מיוחד. אם ניקח לדוגמא את השולחנות עץ המסורתיים שנמצאים בפינת האוכל, ניתן למצוא שולחנות מעוצבים בצביעה קצת שונה מצבעי העץ המסורתיים המוכרים לנו, כך שהם פתרון מצוין שיכול להבליט את נראות הסלון ולהראות יוקרתי רק בגלל הצביעה השונה של החומר או בשל הציפוי המיוחד שמכסה את השולחן.

כמובן שמי שיש באפשרותו להשקיע ברהיטי יוקרה יקרים במיוחד, ניתן למצוא שלל עיצובים מעץ מלא, שהם יחסית יקרים יותר בשל העלות של העץ, אך כמובן שכל עניין של תקציב.

ראה עוד: חדר שינה מעוצב במרכז