מיטות מרופדות

המיטה הזוגית בחדר השינה היא ללא ספק פריט משמעותי בו אנו משתמשים חלק ניכר מחיינו, לכן עליה להציע נוחות מרבית לשני בני הזוג ולהיות מותאמת באופן אישי לחלל בחדר השינה ולעיצוב הכולל בו. על המיטה הזוגית לשמש את בני הזוג למשך שנים רבות וטובות, שהרי מיטה זוגית לא רוכשים כל יום, אלה לפחות כל- 10 שנים ואף יותר. מסיבה זאת, עליה להיות איכותית, מפנקת, מעוצבת בקפידה על פי טעמכם האישי, בעלת מזרן נינוח ובכלל להכיל את כלל הפרמטרים החשובים לכם.

מהם מיטות מרופדות?

אחת האופציות בכל הקשור לרכישת מיטה זוגית, היא  רכישת מיטה מרופדת, שהיא למעשה מיטה יהודית אשר מרופדת היטב מכל צידיה או מבד או מעור. למעשה, הריפוד הכולל שלה תורם רבות לעיצוב החדש וגם לנוחות בלתי מתפשרת שהרי מיטה זאת היא בעלת ראש מיטה גבוה עליו ניתן להישען בניחות רבה וכולה מרופדת ומזכירה מעט פוך מרופד מעוצב.

מיטות מרופדת לחדר שינהמגוון סוגי ריפודים לבחירתכם

מיטות מרופדות מגיעות במבחר רב של עיצובים, החל מריפודי עור ועד ריפודי בד במגוון רב של צבעים, כך תוכלו לבחור את העיצוב האהוב עליכם ולרכוש כל מיטה שתרצו. את מיטות אלו ניתן לרכוש בחנויות שונות הפרוסות ברחבי הארץ או להזמין אצל נגר בהזמנה אישית , כמובן על פי שיקול דעתכם או על פי התקציב האישי שלכם

ראה עוד: חדרי שינה מעוצבים לבית