חנויות יוקרה

כאשר מדברים על רהיטים יוקרתיים לבית, נראה כי הם נקנים בחנויות יוקרה מיוחדות אשר מוצעות על ידי יבואנים או נגרים אשר מציעים רהיטים יוקרתיים במיוחד לקהל הציבור המתעניין ביוקרה בלתי מתפשרת. אך מה זה אומר רהיטי יוקרה? יוקרה נמדדת על פי מספר פרמטרים:

איכות החומרים – ברהיטי יוקרה, ניתן לשים לב לאיכות חומרים איתם משתמשים, החל מהחומר ממנו עשוי הרהיט כמו – סוג העץ שהוא לרוב עץ מלא איכותי מזנים מוכרים כחזקים הנשמרים לאורך שנים רבות, איכות הפרזול של המוצרים הנלווים כמו – ידיות, חיבורים ועוד. למעשה, לאיכות החומרים יש השפעה רבה על רהיטי יוקרה, שהרי ככל שהחומר יהיה איכותי יותר, כך הרהיט יראה יוקרתי ומרשים.

חנויות יוקרה לבית

עיצובים שונים מהסטנדרט – יש לא מעט סגנונות עיצוב מיוחדים אותם ניתן לראות בחנויות יוקרה, אם זה סגנון רהיטים המעוצבים בסגנון כפרי בעלי עץ מלא מאסיבי ויוקרתי, רהיטים בסגנון קלאסי מודרני עם טאצ’ים מיוחדים, רהיטים העשויים מעץ כרסום מיוחדים ביותר, רהיטים בפרזול ברזל מיוחדים ומושקעים, רהיטים בעיצוב הייטקסטי נקי בעלי אמרה מיוחדת ועוד מגוון רב של עיצובים יוקרתיים השונים מהסטנדרט המקובל.

גימורים מדויקים –  גימורים הם שם המשחק, שהרי יש משמעות רבה לגימור של הרהיט ועליו להיעשות במקצועיות רבה. אך כאשר מדברים על גימור מדויק, למעשה מתכוונים גם על החלקים שאינם נראה לעין, כלומר על הרהיט להיות מושלם, אם זה בתוך המגירות, בחלק הפנימי של ויטרינות ולמעשה בכל מקום.

ראה עוד: מיטה יהודית לחדר שינה