החזון

כעסק משפחתי וכנגרייה פרטית, חברת חסון שמה לעצמה כמטרה לפתח מערכת יחסים מבינה וקשובה עם כל לקוח ולקוח.

אנו מאמינים ששביעות הרצון של הלקוח היא ההצלחה האמיתית של כל חברה באשר היא וכי הדבר מקבל משמעות מיוחדת כאשר מדובר בדבר אינטימי כמו עיצוב הבית.

אנו שמים דגש מיוחד על למידה ויישום של צרכי לקוחותינו. אנו מודעים לכך שהקשבה לרצונות, לדרישות ולבקשות של לקוח אחד יעזרו לנו לרצות בקלות את הלקוחות הבאים אחריו.

עבודה עם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר היא מבחינתנו לא רק סיסמא אלא חובה! השילוב של עבודה עם חומרי גלם משובחים ואלמנטים עיצוביים חדשניים יחד עם היצירתיות של הצוות נותנת לנו את האפשרות להוביל טרנדים חדשים ולפתח את הקווים הייחודיים לנו.

כחלק מבניית מערכת יחסים פורייה עם לקוחותינו אנו מבטיחים כנות מלאה וליווי אישי מתחילת התהליך ועד לאישור סופי של הלקוח. אנו מבטיחים להיות שם כשצריך ולא רק כשנוח, לבצע את הפרויקט במהירות האפשרית תוך הקפדה על גימורים מדויקים, במחירים נוחים ובאיכות ללא פשרות.

כיום ישנה מודעות רבה לכך שלפריטים שאנו מכניסים לתוך ביתנו יש השפעה על מצב הרוח שלנו ועל האווירה הכללית של הבית- הרצון שלנו הוא להעניק ללקוחותינו את האווירה בה הם מעוניינים. על ידי התאמת המידות, הסגנון והגוונים הנכונים אנו מאמינים שאנו מספקים ללקוח הרבה מעבר לרהיט ועוזרים לו להתאים את ביתו לצרכיו הפרקטיים והעיצוביים.

אודותינו

חברת חסון עיצובים בעץ החלה את דרכה בשנת 1965 ומאז ביססה את מעמדה כחברה מובילה בתחום עיצוב וייצור רהיטים. הסיפור של חברת חסון עיצובים בעץ מתחיל בנער צעיר ושאפתן שאהבתו לייצור רהיטים, היצירתיות שלו ויכולתו להפוך חזון למציאות הפכו אותו לפורץ דרך בתחומו.

לאחר שנים של למידה מהנגרים הטובים ביותר, שזיהו מיד את הפוטנציאל ואת החריצות בבחור הצעיר, הוא פרש כנפיים, החל את דרכו כנגר עצמאי והקים מפעל לייצור רהיטים בתל אביב. במפעל עוצבו ויוצרו רהיטים לחנויות וכן פריטי ריהוט אקסקלוסיביים ללקוחות פרטיים ולאדריכלים.

כיום, לאחר שהחברה ביססה את מעמדה כחברה מובילה הדוגלת בעיצוב חדשני, אינדיבידואלי ופרקטי פריטיה הייחודיים נמכרים באולם תצוגה בראשון לציון ומיוצרים במפעל הפרטי של החברה בחולון.

מימון חסון, מייסד החברה

בעל ידע מקצועי עשיר בכל שלבי הייצור של מגוון פריטי ריהוט ומומחה לפתרון בעיות. עם חמישים שנים של ניסיון בתחום הנגרות מביא עמו עוצמה של ידע פרקטי וחשיבה מחוץ לקופסא אשר מעניקים לו את היכולת למצוא פתרונות יצירתיים ולהוציא לפועל עיצובים סבוכים לצד מענה כנה לדרישות הלקוחות.

איתן חסון, מנהל המפעל

אחראי על תהליך הייצור ובקרת איכות, שירות בבית הלקוח ומתן מענה ללקוחות. בנו הבכור של מימון וכמוהו מיד לאחר השירות הצבאי החל לעבוד בנגריה, במהלך השנים צבר ידע מקצועי רחב והתמקצע בהתקנת והרכבת רהיטים בבית הלקוח. ניחן בחוש עיצובי מיוחד וחלק גדול מדגמי החברה עוצבו על ידו.

נחמן חסון, מנהל השיווק

אחראי על השיווק, הפיתוח העסקי ועל קשרי אדריכלים. הבן הצעיר במשפחה הצטרף לחברה בשנת 2005 והביא עמו רוח צעירה, יצירתיות, אווירה רעננה ורעיונות מקוריים. מתוך שאיפה לדחוף את העסק המשפחתי קדימה מבחינה עיצובית תוך פניה לקהלים גדולים יותר הוא פיתח שירותים ייחודים ללקוחות פרטיים, עסקיים ולאדריכלים בכדי לתת מענה לצרכים הספציפיים של הלקוחות השונים.

שרון חסון, מנהל החנות

לאחר שצבר ניסיון רב במכירות הצטרף לעסק המשפחתי בשנת 2004 ומאז מוביל בהצלחה את מערך המכירות של החנות. הידע הנרחב שרכש בתכנון וייצור רהיטים נותן לו את האפשרות להעניק ללקוחות החנות שירות מקצועי ואמין לצד שירות אדיב ואישי, בייעוץ, ברכישה וגם לאחר הקנייה.